Aktualności

Medycyna estetyczna w Dworku!

"Przyciągnij urodą, zatrzymaj charakterem" 
 
 
Twój wspaniały wygląd potrafi wpłynąć na Twoje nastawienia do świata oraz dodać Ci pewności siebie.
Kobiety i mężczyźni w każdym wieku podjęli kroki, aby wyglądać i czuć się lepiej -  Ty też to możesz zrobić!
 
Zabiegi medycyny estetycznej w „DWORKU”  prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów – dyplomowanych lekarzy.  Oferujemy najnowocześniejsze zabiegi laserowe i estetyczne, zapewniamy wysokiej jakości medyczne produkty do pielęgnacji skóry i oferujemy niezrównaną, spersonalizowaną obsługę, dzięki której możesz wyglądać młodziej i czuć się lepiej. 
 
TOKSYNA BOTULINOWA „BOTOX”,“AZZALURE“.

Toksyna botulinowa - jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny - neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaz impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet.

Cennik:

 • Botox(Azzalure)- bruzdy poprzeczne czoła,lwia zmarszczka,kurze łapki: jedna okolica 600 zł,dwie okolice 890 zł, trzy okolice 1200 zł
 • Nadpotliwość pach (Azzalure)- jedna ampułka 1000 zł,dwie ampułki 1800 zł

KWAS HIALURONOWY

kwas hialuronowy jest polisacharydem, utrzymującym nawilżenie skóry i zapewniającym jej elastyczność. Kwas hialuronowy wspiera także tworzenie się i utrzymanie włókien kolagenowych, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej. Utrata kolagenu powoduje utratę elastyczności i koloru skóry.

Dzięki podobieństwu między kwasem hialuronowym znajdującym się w ludzkim ciele a tym, który używany jest w trakcie zabiegu, nie trzeba wykonywać testów alergicznych. Może być odczuwane początkowe ukłucie, ale tylko przez moment. 
Zabieg trwa w od 30 do 45 minut.

Cennik:

 • Kwas hialuronowy twarz- jedna ampułka 1000 zł.

LASEROTERAPIA

Laseroterapia – grupa zabiegów terapeutycznych, w których stosuje się lasery medyczne od ok. 20 lat.

Rodzaje laserów Do laseroterapii wykorzystywane bywają lasery różnego typu, m.in.:

- Laser CO2

- Laser diodowy

Laser CO2

Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 cechują się krótkim czasem trwania oraz minimalną inwazyjnością. Są bezbolesne. Są bezpieczne. Proces regeneracji tkanek przebiega o wiele szybciej dzięki zastosowaniu terapii punktowej, polegającej na skupianiu energii lasera na wybranych miejscach.

Zastosowanie w ginekologii:

W trakcie procedur ginekologicznych urządzenie jest wprowadzane do pochwy przy pomocy specjalnej końcówki systemu skanującego. Leczenie przy użyciu lasera polega na odpowiednim modelowaniu i stymulowaniu regeneracji tkanki. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może opuścić gabinet i powrócić do codziennych czynności.

Terapia z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 przynosi widoczne efekty zarówno w zabiegach ginekologii estetycznej, jak i dermatologii estetycznej.

Cennik:

 • Laserowe obkurczanie pochwy-1600 zł
 • Laserowe leczenie nietrzymania moczu-1600 zł
 • Laserowa rewitalizacja warg sromowych większych-1200 zł
 • Laserowe usuwanie włókniaków,brodawczaków (w zależności od ilości) od 200 zł
 • Usuwanie włókniaków,brodawczaków za pomocą elektrokoagulacji (w zależności od ilości) od 200 zł

 

Ultradźwiękowe obkurczanie pochwy – system Hifu 

 

HIFU - wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana jest do głębokich warstw skóry i wprawiając komórki w drgania doprowadza do ich rozgrzania do temperatury 60-70 C co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu. Efekt jaki możemy osiągnąć to lifting skóry, napięcie i zagęszczenie, redukcja zmarszczek na czole, szyi, okolicach oczu oraz efekt podniesienia linii brwi, obkurczeniem pochwy.

Cennik:

 • HIFU-najnowsza technologia-wysoko skondensowana wiązka usg-odmłodzenie twarzy,poprawa napięcia skóry twarzy,tułowia,nóg (cena w zależności od ilości okolic) twarz 2500 zł,twarz i szyja 3000 zł

Osocze bogato płytkowe (PRP), to zabieg bardzo skuteczny i bezpieczny, szczególnie dedykowany dla osób cierpiących na alergie. pobiera się niewielką ilość krwi metodą próżniową 8-10ml. Po odwirowaniu uzyskuje się osocze bogato płytkowe 4-6 ml, zawierające płytki krwi.

Po pobraniu, krew zostaje odwirowana, uzyskuje się aktywne trombocyty, które są zawarte w osoczu. Są one niezwykle ważne dla regeneracji komórek skóry. preparat tak uzyskany zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikro krążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Zabieg osoczem bogato płytkowym może być wykonywany także latem, słońce nie jest przeciwwskazaniem.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów w schemacie 0-1-6 miesięcy. Już po dwóch zabiegach widoczne jest znaczne zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji.

 • Wampirzy lifting – zabieg cieszący się dużym zainteresowaniem pacjentów medycyny estetycznej.
 • PRP, to auto logiczny preparat osocza bogato płytkowego jest otrzymywany z własnej krwi pacjenta.

Cennik:

 • Osocze bogato płytkowe-rewitalizacja twarzy-1000 zł,głowa w łysieniu-1000 zł
 • Osocze bogato płytkowe-rewitalizacja pochwy-1000 zł,rewitalizacja warg sromowych większych-1000 zł

KWAS HIALURONOWY

kwas hialuronowy jest polisacharydem, utrzymującym nawilżenie skóry i zapewniającym jej elastyczność. Kwas hialuronowy wspiera także tworzenie się i utrzymanie włókien kolagenowych, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej. Utrata kolagenu powoduje utratę elastyczności i koloru skóry.

Dzięki podobieństwu między kwasem hialuronowym znajdującym się w ludzkim ciele a tym, który używany jest w trakcie zabiegu, nie trzeba wykonywać testów alergicznych. Może być odczuwane początkowe ukłucie, ale tylko przez moment. 
Zabieg trwa w od 30 do 45 minut.

Cennik:

 • Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym-jedna ampułka 1000 zł
 • Powiększanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym-jedna ampułka 1000 zł,2 ampułki 2000 zł

Nasi partnerzy